Ekologia i ochrona środowiska

w portalu www.EkologiaPolska.pl Największy katalog firm ekologicznych w Polsce. Porady i artykuly - klimat, energia słoneczna, odpady i zanieczyszczenie.
Ekologia, Środa, 29 marca 2017 r.
Dodaj firmę do katalogu | Zarządzaj reklamą
Zapytaj o patronat

Szkolenia

Viessmann nowym klientem agencji Testa Communications

Wraz z Nowym Rokiem agencja Testa Communications podpisała umowę o stałej współpracy z firmą Viessmann – producentem innowacyjnych systemów technik grzewczych. Jest to przypieczętowanie ponad rocznej współpracy projektowej, podczas której agencja miała okazję doskonale poznać filozofię i politykę przedsiębiorstwa Viessmann, zaś klient mógł w praktyce ocenić pracę i kreatywność agencji Testa Communications.

Marka Viessmann jest doskonale znana na całym świecie. Jej produkty zdobyły uznanie klientów i fachowców branży grzewczej, czego efektem są liczne nagrody i wyróżnienia. Viessmann wykazuje troskę o przyszłość energetyczną i poszanowanie środowiska naturalnego, czego efektem jest powstanie „Fundacji Viessmann – Ze wszystkich sił”, która inicjuje i wspiera akcje proekologiczne, jak również propaguje aktywny i zdrowy styl życia.

Agencja Testa Communications będzie odpowiadała za relacje z mediami, przede wszystkim za PR produktowy i korporacyjny firmy Viessmann, jak również będzie wspierała działalność fundacji. Celem agencji będzie podkreślenie i uwypuklenie wartości oraz idei firmy, które od wielu lat zapewniają jej pozycję lidera branży grzewczej. Ważnym elementem współpracy będzie informowanie o zaangażowaniu firmy Viessmann w sponsoring sportowy.
Agencja Testa Communications odpowiedzialna będzie także za działania z zakresu ATL i BTL oraz organizację eventów. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Nowe artykuły

Naczynia jednorazowe a ekologia

Nieco niezdrowe, ale za to smaczne, szaszłyki i karkówka serwowane na plastikowych talerzykach i konsumowane przy użyciu plastikowych sztućców stały się stałym punktem weekendu ze znajomymi

Pseudohodowcy zwierząt domowych

Tym mianem określa się ludzi, którzy podejmują się hodowli zwierząt w celach zarobkowych. Dlaczego „hodowców” nie rodowodowych zwierząt, a szczególnie psów, traktuje się z taką pogardą? Co w tym złego?

Nowości

Oczyszczalnia ścieków w Żywcu

14 czerwca 2010 r. oddano do użytku jedną z najbardziej nowoczesnych oczyszczalni ścieków w Polsce. Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków w Żywcu kosztowała 17 milionów euro.

Wulkan Eyjafjallajokull, powódź, wyciek ropy

Zaczęło się od katastrofy na platformie wiertniczej... co teraz nas czeka? Ekolodzy ostrzegają, że będzie jeszcze gorzej!

Ostatnie wpisy: