Ekologia i ochrona środowiska

w portalu www.EkologiaPolska.pl Największy katalog firm ekologicznych w Polsce. Porady i artykuly - klimat, energia słoneczna, odpady i zanieczyszczenie.
Ekologia, Środa, 26 kwietnia 2017 r.
Dodaj firmę do katalogu | Zarządzaj reklamą
Zapytaj o patronat

Szkolenia

Aktualności

Oczyszczalnia ścieków w Żywcu
Data dodania: 2010-09-25
14 czerwca 2010 r. oddano do użytku jedną z najbardziej nowoczesnych oczyszczalni ścieków w Polsce. Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków w Żywcu kosztowała 17 milionów euro.

Wulkan Eyjafjallajokull, powódź, wyciek ropy
Data dodania: 2010-06-21

Zaczęło się od katastrofy na platformie wiertniczej... co teraz nas czeka? Ekolodzy ostrzegają, że będzie jeszcze gorzej!

Zwierzęta i wakacje
Data dodania: 2010-06-18
Prawdziwy sezon wyrzucania „nietrafionych” prezentów świątecznych zaczyna się nie tydzień po świętach, a dopiero w czasie wakacji.

Zbiory winniczków
Data dodania: 2010-06-15
Jednym z gatunków, które nie może się doczekać czerwca bardziej niż uczeń, jest niewątpliwie ślimak winniczek, który na okres maja traci swój immunitet

Szkoła ekologiczna
Data dodania: 2010-06-11
Zbliża się koniec roku szkolnego. W czasie wakacji powstaną nowe listy podręczników, z których w roku szkolnym 2010/2011 korzystać będą młode pokolenia. Dlaczego nie korzystać z wcześniejszych wydań książek?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Data dodania: 2010-06-09
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, staja się coraz popularniejsze, co niewątpliwie jest zasługa Unii Europejskiej dofinansowującej gospodarstwa proekologiczne.

Katalog firm związanych z ekologią

Artykuły i nowości
jeśli chcą Państwo zamieścić informację prosimy o kontakt na biuro@ekologiapolska.pl

Nowe artykuły

Naczynia jednorazowe a ekologia

Nieco niezdrowe, ale za to smaczne, szaszłyki i karkówka serwowane na plastikowych talerzykach i konsumowane przy użyciu plastikowych sztućców stały się stałym punktem weekendu ze znajomymi

Pseudohodowcy zwierząt domowych

Tym mianem określa się ludzi, którzy podejmują się hodowli zwierząt w celach zarobkowych. Dlaczego „hodowców” nie rodowodowych zwierząt, a szczególnie psów, traktuje się z taką pogardą? Co w tym złego?

Aktualności

Oczyszczalnia ścieków w Żywcu

14 czerwca 2010 r. oddano do użytku jedną z najbardziej nowoczesnych oczyszczalni ścieków w Polsce. Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków w Żywcu kosztowała 17 milionów euro.

Wulkan Eyjafjallajokull, powódź, wyciek ropy

Zaczęło się od katastrofy na platformie wiertniczej... co teraz nas czeka? Ekolodzy ostrzegają, że będzie jeszcze gorzej!

Ostatnie wpisy: